Turbobit Premium Hesap  Login

Turbobit premium hesap nedir?

Premium üyelik adından da anlaşılacağı üzere bir hizmeti özel bir şekilde kullanmaktır. Turbobit üyeliğiniz premium olursa sitenin tüm içeriklerinden sınırsız ve reklamsız faydalanabilirsiniz. Turbo üyelik olarak adlandırılan bu sistem ile aylık 600 gigabayt veri indirme hakkına sahip oluyorsunuz. Beklemeden tek tıkla indirme, doğrudan link üzerindne indirme, download manager gibi programlarla indirme, desteklenen en yüksek hızda indirme ve reklamsız indirme sayfası Turbobit Premium Hesap üyeliği popüler hale getirmiştir.

Premium hesap avantajları

Turbobit Premium hesap sahiplerine sağlanan en büyük avantajlar şu şekildedir;

  • Promo kod ile giriş yapmadan dosya indirebilme
  • Bilgisayardan veya cep telefonundan beklemeden bir tıkla indirme
  • 1 Gbit / saniye hıza ulaşan Turbobit sunucu hızları ile yüksek hızlı indirme
  • Lokasyona bağlı dosya indirme işlemi ile en yakın sunucudan hızlı indirme
  • Premium erişimi olanlar için reklamsız ve tek tıkla dosya indirebilme

Turbobit premium almak

Premium hesap almaya karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Turbobit yılda milyonlaraca premium hesap satmaktadır. Milyonlarca dosyaya ulaşmak isteyen kullanıcılar premium hesapları sayesinde alt yapısının desteklediği maksimum hızda içerik indirebilmektedir.

Hangi premium hesap bana uygun?

Turbobit üzerinde temel ve plus olmak üzere iki farklı üyelik türü mevcut. Burada en büyük fark trafik plus pakette çok daha yüksek. Ortalama iki kat daha fazla dosya indirme imkanı veren Plus paket özellikle hergün yüzlerce GB veri indiren kişiler için oldukça dikkat çekici.

Temel Premium Turbo erişim planı

Turbobit Premium Hesap

Temel planda 5 günlükten 2 yıllığa kadar ara paketler mevcut. Her bir paket farklı trafik seçeneklerine sahip örneğin 5 günlük paketi aldığınızda 100 gb indirme hakkına sahip olacaksınız. Aylık pakette ise 800 gigabayt indirme mevcutken 6 aylıkta 3.800 gigabayt bir yıllıkda 7.200 gigabayt ve 2 yıllıkta 14.400 gigabayt yani yaklaşık 14 terabayt indirme hakkı mevcut.

Plus Premium Turbo erişim planı

turbobit plus premium hesap paketi

Plus turbo erişim paketlerinden birisini aldığınızda temel pakete göre 2 kat daha fazla trafik sahibi olacaksınız örneğin 5 günlükte 200 gigabayt 2 yıllık plus pakette toplam 28.800 gigabayt yani 28- bayt indirme hakkına sahipsiniz.

Premium hesap fiyatları

Turbobit premium fiyatları ise tamamen sizin ihtiyacınız olan trafiğe ve paket süresine göre değişmekte.

Turbobit Premium Hesap Temel paket fiyatları;

Güncel Fiyatlar için Tıklayın 

Turbobit Premium Hesap Plus paket fiyatları;

Güncel Fiyatlar için Tıklayın 

Son olarak turbobit fiyatları ile ilgili genel bir hatırlatma yapalım. Yukarıdaki rakamlar Türk Lirası karşılığı yazılmıştır ancak dolar kuru değiştikçe bu fiyatlarda değişiklik olabilir bu sebeple en güncel fiyatları satın alma esnasında resmi sitesinden kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Ödeme yöntemleri ve kripto

turbobit premium hesap odeme yontemleri

ödeme seçenekleri konusunda rakiplerine kıyasla turbobit çok daha fazla altyapı desteklemektedir. Eğer visa veya mastercard kredi kartınız varsa veya banka kartınız varsa bununla kolay bir şekilde premium hesap alabilirsiniz veya mobil ödeme yapmak isterseniz sms ile ödeme adımını kullanabilirsiniz. Sitedeki en popüler 2 ödeme yöntemi bu ancak kripto ödeme, Webmoney, Skrill gibi ödeme kuruluşları sayesinde ödeme ve bayi üzerinden satınalma sistemin kullanışlı ödeme yollarından bazıları.

İade ve iptal süreçleri

Turbobit premium üyeliğinizi iade veya iptal etmek isterseniz bunun için kullanmanız gereken iki farklı araç bulunmakta eğer üyeliğinizi aldınız ve üzerinden 24 saat geçtiyse iptal seçeneği bulunmamaktadır.

Eğer siparişi mobil ödeme yani SMS ile ödediyseniz (https://turbobit.net/payments/sms/unsubscribe) bu sayfadan size iletilen premium hesap kodunu girerek iptal talebi bırakabilirsiniz. Ödemeniz en kısa sürede geri yansıyacaktır.

Ödemenizi kredi kartı veya banka kartı ile yaptıysanız bu durumda kullanmanız gereken link burası (https://turbobit.net/payments/emoney/card/unsubscribe) bu sayfada ilgili kutucuğa premium üyelik alırken girmiş olduğunuz e-mail adresini yazıp iletmelisiniz ardından https://authorize.se adresinden de aynı şekilde talep bırakmalısınız.


5/5 - 1 oy