Turbobit Dosya Arama Motoru  Login


Turbobit Dosya Arama Motoru

Turbobit arama motoru ile site üzerine yüklenen tüm dosyaları bulabilirsiniz.

Dünyanın en hızlı ve en büyük dosya yükleme sitelerinin başında gelen Turbobit milyonlarca içeriği milyonlarca kullanıcıya sunmakta.

Bu içerikler arasında kaybolmak istemiyorsanız Turbobit arama motoru tam size göre. Bu aracımızı kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde Turbobit sunucularına yüklenen içerikleri bulabiliyorsunuz. Sistem Turbobit sunucularındaki dosyaları tarayarak aramanıza en uygun sonuçları çıkartmaktadır.

Turbobit arama aracı nasıl çalışır ?

Turbobit Dosya Arama Motoru

Arama motoru tıpkı bir Google gibi çalışmaktadır. Sisteme yüklenen dosyalar algoritma tarafından index almaktadır.

İndex alan bu dosyaların adresleri Turbobit.gen.tr sunucularında saklanmaktadır. Siz aradığınız bir dosya ismini veya uzantısını yazdığınızda sistem sunucudaki bu dosya adreslerini karşınıza getirmektedir.

Örnek verecek olursak; Bir programa aramanız gerekiyor ismi photopea olsun.

Sitemizde yer alan arama çubuğuna photopea yazın ve enter tuşuna basın (dilerseniz ara butonuna basın) sistem hızlı bir şekilde Turbobit sunucularında ismi photopea olan tüm adresleri karşınıza çıkartacaktır. Turbobit Dosya Arama Motoru

Turbobit araması ile tüm içerikleri bulun ve zamandan kazanın

Özellikle premium hesap sahipleri indirecekleri dosyayı hızlı bir şekilde bulmak isterlerse yapmaları gereken tek şey turbobit arama motorunu kullanmak. Böylece binlerce seçenek arasında filtreleme yaparak uzantı veya dosya bilgilerine göre indireceği dosyayı seçebilir.

Sonuç olarak bu site hizmet verdiği kullanıcılarına sürekli yeni ve güncel içerikleri indirme imkanı sunmakta. Bunda en büyük pay tabi ki upload yapan kullanıcılara ait.

Turbobit Dosya Arama Motoru


5/5 - 2 oy